Okey Sohbet Salonları

25 Nisan 2020 ReaLOkey Güncel Tanıtım

Türkiye’nin en popüler okey sitelerinden birisi olan Www.ReaLOkey.Com sizlere daha iyi hizmet vermek üzere yeni kadrosuyla yenilenmiştir. Sitemiz 2019 yılında sahibi RauL tarafından okey siteleri arasında yerini almıştır.Amacımız seviyeli huzurlu bir ortam yaratmaktır. RealOkey sitemiz 200 kişilik olarak hizmet vermektedir. Okey sitemizde eşli,eşsiz,göstergeli,göstergesiz 100-50-30-20-10 puan üzerinden oyun yapılabilir. Bu platformda özellik olarak RealOkey’e ait 34 adet özel logo tasarımları olup ve kullanıcılarımıza ücretsiz olarak verilmektedir.Sadece okey oynamakla kalmayıp sohbet etmenizede imkan sağlar yeni arkadaşlıklar,dostluklar kurabilirsiniz.Sitemizde her ay düzenli olarak okey turnuvaları düzenlenmektedir.RealOkey radyomuz bir birinden değerli yayıncı kadrosuyla sizlerin yanındadır sizler istek yaparak yayıncılarımıza eşlik edebilirsiniz.

RealOkey.com üyeleri oyunlarını minimum bilgi paylaşımı ile oynayabilir. Bu sayede gizlilikleri korunur. Üye olarak bazı avantajlar elde edilebilir ki normal ve orta seviyedeki oyuncular için bu avantajlar yeterlidir. Site yönetimi ile İletişim sekmesinden bağlantı kurulabilir. Bu sayede oyuncular ile yöneticiler arasında sorunların daha kolay çözülmesi açısından hızlı davranılabilir. RealOkey.com sitesine girildikten sonra önce salon seçilir. RealOkey.com oyun odalarıyla, oyuncularıyla, sunduğu okey türleriyle, gizlilik politikasıyla ve iletişim imkanlarıyla okey oyuncularına çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Google aramalarında sitemiz 1.sayfada RealOkey olarak yerini almıştır.Realokey.com tam olarak kullanıcılarının memnuniyeti kazanmak ve isteklerini karşılayabilmek için sizler için tasarlanmıştır. Şimdi sitemizi tercih ederek seviyeli sohbetle birleştirerek, daha eğlenceli ve keyifli oyunlar ortaya çıkar.

Sitemize girmek için linklerimiz;

realokey.com

okey.zafer2.com

okey-indir.com

okey-net.com

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Okey Sohbet

Sizde mobil Okey sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden