Okey Sohbet Salonları

Mynet Çok Oyunculu Okey Salonu

Hem okey oynayıp hemde sohbet mi etmek isiyorsunuz ozaman dogru yerdesiniz MYNET okey   size hem okey oynayıp hemde yeni insanlarla sohbet etme şansı veriyor. Türkiyenin 1 numaralı okey sitesi mynet okeyde size eğlence sohbet yeni insanlarla tanışma fırsatı sunuyor.

mynet okey
mynet okey

Okey 106 taşla 4 gurup halinde oynan 4 farklı renkten oluşan bir gurup oyunudur mynet okey online oynanan bir okey oyundur

 Türkiyenin 81 ilinden farklı Anadolu insanlarıyla size tanışma fırsatı veriyor  mynet okey size real ortamda kendi evimizdeki hoş sohbeti sıcaklığı size sitemizde sunuyor.

 mynet okeyde ve ayrıca radyo yayınlarmız bulunmaktadır sitemizdeki djlerimiz hem çok kaliteli olup hemde çok enerjikdir

Djlerimizden hem istek yapabilir hemde istediğiniz şarkıyı dilediğiniz kişiye armağan edebilirsiniz canlı yayına konuk olup isterseniz 100 lerce kişyiye sesinizi duyurup eğlencenizi iki katına çıkarabilirsiniz . ve mynet okeyde lobi ortamımız da bulunmaktadır orada ücretsiz sevdiklerinize ikramda bulunup onlara jestler yapabilirsiniz sitemizdeki her şey ücretsiz olup sadece siz değerli dostlarımızı mutlu ve biraz yüzünü güldürmek için açılmıştır. mynet okeyde ne dersin hem okey oynayıp hemde anadolunun farkı insanlarıyla tanışıp sohbet edip tanışmaya.

   mynet okey Türkiyenin farklı illerinden siz değerli dostlarmızı en iyi şekilde ağırlamak için elinden gelen her şeyi kusursuz size sundu ve siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten hem çok mutluyuz hemde çok hoşnuttuz.

 mynet okey size her ay turnuvalar düzenleyip size hediyeler dağıtıyor    ve bunu sadece 1. Ye değil 2. Ve 3. Olan dostalarımızada ufak tefek hediyeler veriyo.r ama tabiî ki 1. Her zaman farklı peki sen neden olmayasın 1. şansını kaçırma hadi sende mynet ailesine katıl ve bizden biri ol yapamn gereken sadece kayıt açman

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Okey Sohbet

Sizde mobil Okey sohbet uygulamamızı indirip, heryerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden