Şifreniz Yoksa Boş Bırakın

Yurt Genelinde Açılan Sohbet Odaları

Merhaba sohbetk okurları Günümüzde Younlugu olan toplulugu kitlesi yuksek illere dair açılan sohbet siteleri gun gün arama motorlarında eyrlerini almaktadır bunlardan bir kaçını sizlere sohbetk araçılıgı ile sizlere tanıtacağım.

öncelikle sohbet site sahiplerinin younlukla hit cekdikleri kelimelerden önde gelenlerden birtanesi istanbul sohbet türkiyenin En büyük ili olan istanbul Kulanıcı kitlesi uksekdir ve yeni arkadaş arayan en büyük toluluklardan en başda geleni istanbul sohbet, istanbul chata aramalarda en büyük kitle ile 1 ci sırada yer almaktadır.

2 ci sırada olan gün gün sohbet siteler içerisinde araşdırmalarıma gore en cok kullanıcılardan 2 ci yeri yer alan ankara sohbet dir. ankara sohbet kullanıcıları genelde arama motorlarından kendilerine gore iyi seviyeli toplumlar aramaktadır.

3 cü sırada ise benim  cok sevdigim kullanıcıların younluk gosderdigi Bursa sohbettir. Bursadan bayagı bir katılımcı sohbet aglarında sohbet etmektedirler ve kullanıcılarını cok severim bursalı  kardeşlerim genelde guler yuzlu ve iyi niyet su isdimal etmeyen güzel kullanıcılardır.

 

Yukarıda belirtirim Bursa, ankara ve isdanbul kullanıcıları internet üzerinde younlugu cok olan kullanıcılardır ve sohbet site sahiplerininde en cok google aramalarında yer almak isdedikleri bol kullanıcı cekmeleri açısındna büyük önem taşır. Bu konu ile seo yapan arkadaşlara tatlı bir dilim öneriyorum arkadaşlara nerelerden daha cok kullanıcı gelir gosdermiş olduk makalemisde  bundan sonrakı makalemde hitiyuksek olan 3 il daha tanıtmayı düşünüyorum diyer 3 il içinde çok güzel bir tanıtım olacagını düşünüyorum

 

 
BalimSohbet.Com Tüm Haklari Saklidir. St By Kubar agario chat | agario chat room sohbet Sohbet sohbet Dini Sohbet Tubidy Chat SOHBET dizi izle yabancı dizi izle Sohbet Sohbet Odalari Mobil Sohbet